בחזרה לטיילת בת-ים

הזמן: מוצ"ש (מעולם לא הבטחתי לכם לינאריות)
המקום: בת ים, KEG רסטו-בר
השותים: אני והחשאי
הנשתים: Bernard Pivo (עמ' 89), Tucher Bajuvator (עמ' 148)

כשיצאנו מבית הדודים של הקנדית לאחר פגישת פרידה חטופה והבטחות להתראות בשנתיים הקרובות, חצינו את האיילון ושמנו פעמינו לטיילת בת ים, לפאב הקג, שאותו גילינו באותו ערב כושל בו שתינו אורנג'בום. ההבטחה שנגלתה במבט החטוף פנימה אכן גם קיימה, לפחות עבורנו, אם לא עבור השולחן היחיד שהיה תפוס כשהגענו, בסביבות חצות אם לא אחרי כן.

התיישבנו על הבר וכאישה במשימה שוב לא נתתי לרגש שנוטה לכיוון המרדסו והסן ברנרדוס להשתלט ובחרתי בברנרד פיבו הבהירה מהחבית, שגם מופיעה בספר וגם נושאת שם מצחיק, שכמובן גרם לי לענות שוב על השאלון של מרסל פרוסט, או ליתר דיוק על האדפטציה של ג'יימס ליפטון מסטודיו למשחק. אני חוסכת מכם את התשובות. הן לא נוסבות על בירה. אז חוץ משם מצחיק אין על הברנרד יותר מדי. פילסנר לא מפוסטרת שלא הרשימה מדי.

הדופלבוק של טוכר, שלגמתי מבקבוק עקב השמועות שאוטוטו גם אותו לא ניתן יהיה להשיג בארץ, זה סיפור אחר: עשירה מאוד, עם טעמי סילאן, צימוקים וקומפוט של דודות, ותווית מגניבה ביותר, תסתכלו למעלה. מפוקסלת כמו הגיהנום אבל זה מה שמצאתי.

היה כייף בקג. אכלנו צ'יפס ביתי שמטוגן בקליפתו ודיברנו עם הברמן, הבעלים והחברה של הבעלים שבעברה עבדה בקרלסברג. דיברנו על הרגלי שתיה של רוסים מול ישראלים, על פאב באשדוד בשם גמברינוס ועל וודקות. הוא כיבד אותנו בצ'ייסרים של וודקה מתובלת בחזרת שהיתה חריפה וממסטלת. יצאנו לקראת שתיים בהבטחה שנחזור. מגניב שם.

מחשבה אחת על “בחזרה לטיילת בת-ים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s